Zakończyła się procedura przekazywania przez Urzędy Skarbowe kwot deklarowanych przez podatników na rzecz orgaznizacji pożytku publicznego. Urzędy przekazują kwoty, ale nie zawsze wiemy, kto jest darczyńcą. Dziękujemy z całego serca wszystkim darczyńcom, którzy zdecydowali o przesłaniu swego 1% podatku należnego na cele statutowe Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Rybniku.

Chcemy, by nasze podziękowanie dotarły także do wszystkich anonimowych darczyńcow. Państwa decyzja i finasowe wsparcie zapewni ciągłość działań Stowarzyszeniu.
W sumie uzyskaliśmy:
47 997,10 zł Wpłyneło z Urzędu Skarbowego w Rybniku
3 272,80 zł Wpłyneło z Urzędy Skarbowego w Poznaniu
3 138,90 zł Wpłyneło z Urzędy Skarbowego w Wodzisławiu Śląskim
5 358,30 Wpłyneło z Urzędów Skarbowych w Międzychodzie, w Dębicy, w Sosnowcu,w Białej Podlaskiej,w Podgórze,wŻywcu, w Bielsku Białej, w Jeleniej Górze, w Turku, w Kutnie, w Siemianowicach, w Aleksandrowie Kujawskim, w Głubczycach, w Katowicach, w Piekarach Śląskich, w Oleśnie , w Toruniu, Urząd Skarbowy w Gliwicach,w Cieszynie, w Mikołowie, w Żorach, w Brzegu, w Kędzierzynie Koźlu, w Koszalinie, w Rudzie Śląskiej, w Mysłowicach, w Nowym Sączu, w Kielcach, w Jastrzębiu – Zdroju, w Pszczynie, w Nysie, w Warszawie, w Racibórz

Informujemy, że powyższe środki finasowe zostaną przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia. Szczegółową inforamcję o wykorzystywaniu środków pozyskiwanych w ramach akcji 1% dla Koło PSOUU w Rybniku umieścimy w sprawozdaniu finasowym i merytorycznym za rok 2009, które dostępne będzie również na naszej stronie internetowej.
Liczymy na Państwa pamięć i wsparcie 1% odpisem w następnych latach.

Serdecznie dziękujemy
Zarząd Koła PSOUU w Rybniku

Kategorie: Informacje

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *