Jak co roku 11 lutego 2010 w Szkole Podstawowej nr 11 w Rybniku odbył się 20-ty Jubileuszowy Bal Karnawałowy organizowany przez PSOUU koło w Rybniku dla osób niepełnosprawnych. W balu integracyjnym wzięło udział 140 członków naszego Stowarzyszenia. Podczas balu na części oficjalnej zostały wręczone „Anioły Wdzięczności” wykonane przez Uczestników WTZ-1 osobom współpracującym z stowarzyszeniem i na rzecz Stowarzyszenia ze środowiska lokalnego oraz przedstawicielom Urzędu Miasta Pani Ewie Ryszka – wiceprezydent, specjalne podziękowanie z namalowanym obrazem przez Arkadiusza Faucz Panu Prezydentowi Miasta Adamowi Fudali.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano i rozdano paczki.

Podczas balu rodzice i osoby niepełnosprawne mogły raczyć się słodkim poczęstunkiem który przygotowali w postaci ciast i tortu cukiernicy miasta Rybnika.

Do tańca przygrywał zespół TOP SECRET. Bal rozpoczął się odtańczonym przez osoby niepełnosprawne Polonezem, do którego były zaproszone Pani Ewa Ryszka reprezentująca Urząd Miasta, Aleksandra Morgała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11, Janina Pohl prezes Stowarzyszenia.

Po odtańczeniu Poloneza przygotowanego przez Panią Ewę Barską rozpoczęła się zabawa, na której świetnie bawiły się osoby niepełnosprawne wraz z rodzicami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby ten bal był radosny i niósł ze sobą piękne wspomnienia.

Zarząd PSOUU Koło w Rybniku

Kategorie: Zabawy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *